Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 8С-23/10 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38257,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3720,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34537,4 мың теңге;
2) шығындар – 40957,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2700,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2700,0 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-14/12 "О бюджете Караозекского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 11 ноября 2024 года № 8С-23/10
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Караозекского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-14/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 38257,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3720,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34537,4 тысячи тенге;
2) затраты – 40957,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2700,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2700,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.