Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-12/2-23 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 шілдедегі № 8С-23/2-24 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №8С-12/2-23 шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменения в решение Ерейментауского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С-12/2-23 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 15 июля 2024 года № 8С-23/2-24
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №8С-12/2-23 следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

418 316,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
945 149,1
02
Қорғаныс
67 537,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
67 537,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
20 336,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 380,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
42 821,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 850,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 850,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 850,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
347 080,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
346 405,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 608,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28 964,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 207,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
425,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51 373,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
998,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
274,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51 272,9
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
62 202,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 047,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
29 242,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

418 316,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
945 149,1
02
Оборона
67 537,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
67 537,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
20 336,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 380,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
42 821,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 850,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 850,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 850,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
347 080,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
346 405,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 608,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28 964,0
005
Государственная адресная социальная помощь
15 207,0
006
Оказание жилищной помощи
425,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 373,8
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
998,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
274,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51 272,9
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
62 202,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
28 047,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
29 242,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь