Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-13/2-23 "2024-2026 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 8С-29/2-24 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-13/2-23 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 391 821,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 160 766,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 230 054,5 мың теңге;
2) шығындар – 393 810,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 989,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 989,3 мың теңге.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 195,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 426,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 388,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 31,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 137 350,3 мың теңге;
2) шығындар – 149 495,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 300,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 300,0 мың теңге.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 138 249,9 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 8С-13/2-23 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 16 октября 2024 года № 8С-29/2-24
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 8С-13/2-23 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 391 821,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 160 766,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 230 054,5 тысяч тенге;
2) затраты – 393 810,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 989,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 989,3 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 195,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 426,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 388,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137 350,3 тысяч тенге;
2) затраты – 149 495,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 300,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 300,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 249,9 тысяч тенге, в том числе: