Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-18-1 "2024-2026 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 1 наурыздағы № 8С-23-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-18-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34618 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26111 мың теңге;
2) шығындар – 35556 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-938) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 938 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47197 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6153 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40783 мың теңге;
2) шығындар – 50508 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3311) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3311 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 473234 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 38284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 434050 мың теңге;
2) шығындар – 482289 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9055) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9055 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С-18-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2024-2026 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2024 года № 8С-23-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С-18-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Белагаш на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 34618 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8507 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26111 тысяч тенге;
2) затраты – 35556 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-938) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 938 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 47197 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6153 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40783 тысячи тенге;
2) затраты – 50508 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3311) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3311 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 473234 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38284 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 434050 тысяч тенге.
2) затраты – 482289 тысячи тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9055) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9055 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 72812 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 19676 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 52192 мың теңге;
2) шығындар – 74159,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1347,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1347,6 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47454 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13527 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33927 мың теңге;
2) шығындар – 48297,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-843,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 843,1 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256206 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10055 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 246151 мың теңге;
2) шығындар – 256704,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-498,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 498,4 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30761 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10622 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20139 мың теңге;
2) шығындар – 34761 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4000) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4000 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 72812 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19676 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 916 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52192 тысячи тенге;
2) затраты – 74159,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1347,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1347,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 47454 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33927 тысяч тенге;
2) затраты – 48297,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-843,1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 843,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 256206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10055 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 246151 тысяча тенге;
2) затраты – 256704,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-498,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 498,4 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 30761 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10622 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20139 тысяч тенге;
2) затраты – 34761 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-4000) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4000 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Киевское на 2024-2026 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 34, 37, 40, 43, 44, 45 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина
Жақсы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 1 наурыздағы
№ 8С-23-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 34, 37, 40, 43, 44, 45 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жаксынского районного маслихата А.Бралина
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 1 марта 2024 года
№ 8С-23-1
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата

30014
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
26014
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
26014
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26014
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
4000
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
4000
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3000
12
Көлік және коммуникация
0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
ІII. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-929
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
929
Жақсы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 1 наурыздағы
№ 8С-23-1 шешіміне
13 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С-18-1 шешіміне
43 қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
262
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
18
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
18
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
26
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
26
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
56
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
56
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
46
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
46
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
28
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
28
Жақсы ауданы Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
28
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
28
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
32
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
32
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы аудандық мәслихатының

30014
01
Государственные услуги общего характера
26014
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
26014
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
26014
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
4000
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
4000
008
Освещение улиц в населенных пунктах
0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1000
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3000
12
Транспорт и коммуникации
0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-929
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
929
Приложение 13 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 1 марта 2024 года
№ 8С-23-1
Приложение 43 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С-18-1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2024 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
262
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
18
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
18
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
26
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
26
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
56
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
56
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
46
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
46
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
28
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
28
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
32
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
32
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Приложение 14 к решению
Жаксынского районного маслихата