Жақсы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-18-1 "2024-2026 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 8С-34-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының 2024-2026 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С-18-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 212522,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 67521,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 144101,1 мың теңге;
2) шығындар – 221577,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9055) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9055 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108415,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23137,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3819,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80542,1 мың теңге;
2) шығындар – 115301,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-6885,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6885,8 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186858,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10691 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1497,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 174670,1 мың теңге;
2) шығындар – 189444 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2585,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2585,2 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8С-18-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2024-2026 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 7 октября 2024 года № 8С-34-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 8С-18-1 следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 212522,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 67521,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 144101,1 тысяч тенге.
2) затраты – 221577,6 тысячи тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9055) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9055 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108415,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23137,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 916 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3819,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80542,1 тысячи тенге;
2) затраты – 115301,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-6885,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6885,8 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 186858,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10691 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1497,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 174670,1 тысяча тенге;
2) затраты – 189444 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2585,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2585,2 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 47328,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11203 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36125,2 мың теңге;
2) шығындар – 52028,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4700) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4700 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65243,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8227 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 57016,8 мың теңге;
2) шығындар – 68254,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3011) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3011 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46287,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32255,8 мың теңге;
2) шығындар – 48767,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2479,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2479,7 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
10. 2024-2026 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33400 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9687 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23713 мың теңге;
2) шығындар – 33400 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
11. 2024-2026 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 47328,2 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11203 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36125,2 тысяч тенге;
2) затраты – 52028,2 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-4700) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4700 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Киевское на 2024-2026 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65243,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8227 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57016,8 тысяч тенге;
2) затраты – 68254,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3011) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3011 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 46287,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14032 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32255,8 тысяч тенге;
2) затраты – 48767,5 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2479,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2479,7 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2024-2026 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 33400 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9687 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23713 тысяч тенге;
2) затраты – 33400 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в новой редакции:
11. Утвердить бюджет села Подгорное на 2024-2026 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 929 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 40, 45 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының төрағасы А.Бралина
Жақсы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 7 қазандағы
№ 8С-34-1 шешіміне
1 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 929 тысяч тенге.";
приложения 7, 10, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 40, 45 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Жаксынского районного маслихата А.Бралина
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного маслихата
от 7 октября 2024 года
№ 8С-34-1
Приложение 7 к решению
Жаксынского районного маслихата