2025 -2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/28 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 584,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 574,0 мың теңге;
2) шығындар – 88 584,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 2/28
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2025 -2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –88 584,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 010,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 574,0 тысяч тенге;
2) затраты – 88 584,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 26 472,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2025 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Карашалгинского сельского округа на 2025 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 26 472,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год, согласно приложению 4.

56 102,0
Карашалғын
ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 739,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
66,0
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру үшін электр энергиясын жеткізу
1 496,0
Ұялы ауылының көшелерін жарықтандыруды бірлесіп ілу жұмыстары
2 101,0
Ауылдық округтердің елді мекендерін санитариялық тазалау қызметтері (қарды шығару)
700,0
Қорғалжын ауданы Қарғалы ауылына кіреберіс жолды ағымдағы жөндеу
50 000,0

56 102,0
Аппарат акима Карашалгинского
сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
1 739,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
66,0
Подача электроэнергии для освещения улиц населенных пунктов
1 496,0
Работы по совместному подвесу уличного освещения в селе Уялы
2 101,0
Услуги по санитарной очистке населенных пунктов сельского округа ( вывоз снега)
700,0
Текущий ремонт подъездной дороги села Каргалы Коргалжынского района
50 000,0