Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 4/12 "2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 7/19 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қорғалжын аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған
Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 4/12 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 876,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 356,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 520,7 мың теңге;
2) шығындар – 32 020,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 143,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 143,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2023года № 4/12 "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 29 августа 2024 года № 7/19
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2024-2026 годы" № 4/12 от 25 декабря 2023 года следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 876,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 356,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 520,7 тысяч тенге;
2) затраты – 32 020,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 2 143,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 143,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

1 870,8
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыру
40,0
"Парус-КАЗ.Бюджет" бағдарламалық өнімді орнату
250,0
"Парус-КАЗ.Бюджет" бағдарламалық өнімді сүйемелдеу және техникалық қолдау жөніндегі қызметтер
497,4
Жер-кадастрлық жұмыстары
229,8
Сабынды, Қараегін және Алғабас ауылдарының аумағынан су ағар жолдарын тазалау және қарды тыс жерге шығару
1 072,7

1 870,8
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
40,0
Установка программного обеспечения "Парус-КАЗ.Бюджет"
250,0
Услуги по сопровождению и техническому обслуживанию программного продукта "Парус-КАЗ. Бюджет"
497,4
Земельно-кадастровые работы
229,8
Очистка водопропускных путей и вывоз снега из территории сел Сабынды, Караегин и Алгабас
1 072,7