Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/3 "2024-2026 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 қазандағы № 15/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2024–2026 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 143 444,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 98 695,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 995,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 953,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 800,5 мың теңге;
2) шығындар – 146 895,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 450,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 450,8 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
2. 2024–2026 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 222,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 529,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 693,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 846,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 624,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 624,1 мың теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
4. 2024–2026 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 543,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 497,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 660 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 386,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 278,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8/3 "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2024-2026 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2024 года № 15/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8/3, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 143 444,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 98 695,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 995,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 953,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 38 800,5 тысяч тенге;
2) затраты – 146 895,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 450,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 450,8 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 222,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 529,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 693,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27 846,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 624,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 624,1 тысячи тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 543,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 497,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 660,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 386,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 278,9 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -735,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 735,9 мың теңге.
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
6. 2024–2026 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 189,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 259,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 686,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -497,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 497,2 мың теңге.
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
8. 2024–2026 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 800,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 578,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 201,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 623,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 823,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 823,8 мың теңге.
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
12. 2024–2026 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 994,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 526,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 613,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 784,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 884,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 890,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 890,2 мың теңге.
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -735,9 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 735,9 тысяча тенге.
пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 189,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 930,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 259,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 686,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -497,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 497,2 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 800,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 578 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 16 201,0 тысяча тенге;
2) затраты – 35 623,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 823,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 823,8 тысячи тенге.
пункт 12 изложить в новой редакции:
12. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 994,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 526,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 613,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 784,0 тысячи тенге;
2) затраты – 36 884,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 890,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 890,2 тысяч тенге.
пункт 14 изложить в новой редакции:

бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -394,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 394,7 мың теңге.
жоғарыда аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

бюджетные кредиты- 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -394,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 394,7 тысячи тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

3 154,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
151 752,5
оның ішінде:
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
151 752,5
Сандықтау ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеуге
151 752,5
Республикалық бюджет қаражаты есебінен, барлығы
815,0
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде:
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0
Каменск ауылдық округі, оның ішінде:
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде:
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
10,0
Мәдениет ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде:
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
70,0
Ақсораң ауылдық округі, оның ішінде:
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде:
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі, оның ішінде:
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің, ұйымдар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
69,0

3 154,0
За счет средств областного бюджета, всего
151 752,5
в том числе:
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
151 752,5
На средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сандыктау
151 752,5
За счет средств республиканского бюджета, всего
815,0
в том числе;
Балкашинский сельский округ, в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
72,0
Веселовский сельский округ, в том числе:
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
80,0
Жамбыльский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
69,0
Каменский сельский округ, в том числе:
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
63,0
Лесной сельский округ, в том числе:
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
60,0
Максимовский сельский округ, в том числе:
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
70,0
сельский округ Ақсораң, в том числе:
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе:
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
58,0
Широковский сельский округ, в том числе:
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств гоударственного бюджета
69,0