Қоғамдық сервитут орнату туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы Мәдениет ауыл әкімінің 2024 жылғы 23 тамыздағы № 3 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес Мәдениет ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Мәдениет ауылында орналасқан "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына жер учаскелерін алып қоймай, 10 жыл мерзімге талшықты-оптикалық байланыс желілері мен телефон кәріздерін төсеу және оларға қызмет көрсету үшін жалпы ауданы 0,0640 га қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. "Қазақтелеком" Акционерлік қоғамы талшықты-оптикалық байланыс желілері мен телефон кәріздерін төсеу және оларға қызмет көрсету мақсатында жер учаскесін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын сақтасын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А.Кәрімжанов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима села Мадениет Сандыктауского района Акмолинской области от 23 августа 2018 года № 3
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким села Мадениет РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 10 лет без изъятия земельных участков акционерному обществу "Казахтелеком" общей площадью 0,0640 га, расположенный в селе Мадениет, Сандыктауского района, Акмолинской области, для прокладки и обслуживания волоконно-оптических линий связи и телефонной канализации.
2. Акционерному обществу "Казахтелеком" соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельного участка с целью прокладки и обслуживания волоконно-оптических линий связи и телефонной канализации.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А.Каримжанов