Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 121/16-8 "2024-2026 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 тамыздағы № 200/26-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 121/16-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191693 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 207 086,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 78 427,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 29 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 81 659,2 мың теңге;
2) шығындар – 261 751,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -54 665,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 54 665,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 54 665,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2024 жылғы 20 тамыз
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2024 жылғы 20 тамыз
Целиноград аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 20 тамыздағы

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 121/16-8 "О бюджете Караоткельского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 20 августа 2024 года № 200/26-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете Караоткельского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 121/16-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191693) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 207 086,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78 427,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 29 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81 659,2 тысяч тенге;
2) затраты – 261 751,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -54 665,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 54 665,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 54 665,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Д.Сабырғали
20 августа 2024 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Беркеева
20 августа 2024 года
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата
от 20 августа 2024 года