Шортанды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/2 "2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 қарашадағы № 8С-28/2 шешімі
Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Шортанды аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-14/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 261 861 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 127 822,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 815,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 132 223 мың теңге;
2) шығындар – 281 861,5 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 77 191 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 59 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 891 мың теңге;
2) шығындар – 86 691 мың теңге;";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 47 576 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 957,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 618,1 мың теңге;
2) шығындар – 50 576 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 127 323,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 561,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 321,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86 439,8 мың теңге;
2) шығындар – 127 323,1 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 105 274 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 028 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 931 мың теңге;
трансферттер түсімі – 90 315 мың теңге;
2) шығындар – 107 474 мың теңге;";
7 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 160 176,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 044 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 060 мың теңге;
трансферттер түсімі – 142 072,7 мың теңге;
2) шығындар – 168 376,8 мың теңге;";
8 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 34 515,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 787,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 728 мың теңге;
2) шығындар – 36 175,6 мың теңге;";
9 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 36 229 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 177 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 155 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 400 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 8С-14/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 28 ноября 2024 года № 8С-28/2
Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-14/2 следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 261 861 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 127 822,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 815,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 132 223 тысяч тенге;
2) затраты – 281 861,5 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 77 191 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 59 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 891 тысяч тенге;
2) затраты – 86 691 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 47 576 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 957,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 618,1 тысяч тенге;
2) затраты – 50 576 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 127 323,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 561,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 321,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 439,8 тысяч тенге;
2) затраты – 127 323,1 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 105 274 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 028 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 931 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 90 315 тысяч тенге;
2) затраты – 107 474 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 160 176,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 044 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 060 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 142 072,7 тысяч тенге;
2) затраты – 168 376,8 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 34 515,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 787,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 728 тысяч тенге;
2) затраты – 36 175,6 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 36 229 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 31 497 мың теңге;
2) шығындар – 37 729,2 мың теңге;";
10 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 67 476,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 491,2 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 610,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58 294,7 мың теңге;
2) шығындар – 71 507,4 мың теңге;";
11 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 29 790 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 288 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 301 мың теңге;
2) шығындар – 31 748 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 35 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды аудандық мәслихатының төрағасы Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық
мәслихатының

поступления трансфертов – 31 497 тысяч тенге;
2) затраты – 37 729,2 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 10 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 67 476,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 491,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 610,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58 294,7 тысяч тенге;
2) затраты – 71 507,4 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 11 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 29 790 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 201 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 288 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 301 тысяч тенге;
2) затраты – 31 748 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 35 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шортандинского районного маслихата Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата

573731,3
оның ішінде:
Новокубанка ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
1335,8
Бозайғыр ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
32014,6
Пригородный ауылдық округінің елді мекендерінде көшелерді жарықтандыруға
2412,7
Шортанды кентінде көшелерді жарықтандыруға
16947,7
Шортанды кентін абаттандыруға
58947,9
Жолымбет кентін абаттандыруға
15741
Новокубанка ауылдық округін абаттандыруға
2292,3
Бозайғыр ауылдық округін абаттандыруға
36465,6
Бектау ауылдық округін абаттандыруға
6697,4
Петровка ауылдық округін абаттандыруға
2603
Раевка ауылдық округін абаттандыруға
4634
Новоселовка ауылдық округін абаттандыруға
5016
Пригородный ауылдық округін абаттандыруға
6890
Шортанды кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
26170,6
Жолымбет кентінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
896
Пригородный ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
22400
Андреевка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4997
Новокубанка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
400
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2490
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1997,4
Бозайғыр ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1499,9
Дамса ауылдық округінің автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
500
Раевка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
1500
Шортанды кентін санитарияны қамтамасыз етуге
5980,8
Новокубанка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
784
Петровка ауылдық округінде санитарияны қамтамасыз етуге
1232
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8571
Бектау ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
8806
Раевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
9361
Шортанды кенті әкімінің аппаратын ұстауға
7143
Петровка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
13360
Бозайғыр ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
11950,7
Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
5800
Новоселовка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
4279
Андреевка ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
7728
Жолымбет кенті әкімінің аппаратын ұстауға
1249
Дамса ауылдық округі әкімінің аппаратын ұстауға
1450
Новокубанка ауылдық округінің күрделі шығыстарына
4999
Бектау ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге
53805,2
Петровка ауылдық округінің автомобиль жолдарын орташа жөндеуге

573731,3
в том числе:
на освещение улиц в населенных пунктах Новокубанского сельского округа
1335,8
на освещение улиц в населенных пунктах сельского округа Бозайгыр
32014,6
на освещение улиц в населенных пунктах Пригородного сельского округа
2412,7
на освещение улиц в поселке Шортанды
16947,7
на благоустройство поселка Шортанды
58947,9
на благоустройство поселка Жолымбет
15741
на благоустройство Новокубанского сельского округа
2292,3
на благоустройство сельского округа Бозайгыр
36465,6
на благоустройство сельского округа Бектау
6697,4
на благоустройство Петровского сельского округа
2603
на благоустройство Раевского сельского округа
4634
на благоустройство Новоселовского сельского округа
5016
на благоустройство Пригородного сельского округа
6890
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Шортанды
26170,6
на обеспечение функционирования автомобильных дорог поселка Жолымбет
896
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Пригородного сельского округа
22400
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Андреевского сельского округа
4997
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Новокубанского сельского округа
400
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Петровского сельского округа
2490
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бектау
1997,4
на обеспечение функционирования автомобильных дорог сельского округа Бозайгыр
1499,9
на обеспечение функционирования автомобильных дорог Дамсинского сельского округа
500
на обеспечение санитарии в Раевском сельском округе
1500
на обеспечение санитарии поселка Шортанды
5980,8
на обеспечение санитарии в Новокубанском сельском округе
784
на обеспечение санитарии в Петровском сельском округе
1232
на содержание аппарата акима Пригородного сельского округа
8571
на содержание аппарата акима сельского округа Бектау
8806
на содержание аппарата акима Раевского сельского округа
9361
на содержание аппарата акима поселка Шортанды
7143
на содержание аппарата акима Петровского сельского округа
13360
на содержание аппарата акима сельского округа Бозайгыр
11950,7
на содержание аппарата акима Новокубанского сельского округа
5800
на содержание аппарата акима Новоселовского сельского округа
4279
на содержание аппарата акима Андреевского сельского округа
7728
на содержание аппарата акима поселка Жолымбет
1249
на содержание аппарата акима Дамсинского сельского округа
1450
на капитальные расходы Новокубанского сельского округа
4999
на средний ремонт автомобильных дорог сельского округа Бектау
53805,2
на средний ремонт автомобильных дорог Петровского сельского округа