Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/16 "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Веденов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 наурыздағы № 8С-14/3 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Веденов ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 8С-12/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 192093 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бурабай ауданының Веденов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85204,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6410,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 78794,0 мың теңге;
2) шығындар – 86759,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1555,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1555,4 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 4-1-тармағымен толықтырылсын:
"4-1. Аудан бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдардың жүргізушілеріне лауазымдық жалақысының 100%-на дейінгі мөлшерде ынталандырушы үстемеақылар қарастырылсын.".

О внесении изменений и дополнения в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2023 года 8С-12/16 "О бюджете Веденовского сельского округа Бурабайского района на 2024-2026 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 6 марта 2024 года № 8С-14/3
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Веденовского сельского округа Бурабайского района на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 8С-12/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 192093) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Веденовского сельского округа Бурабайского района на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 85204,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6410,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78794,0 тысяч тенге;
2) затраты – 86759,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1555,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1555,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Предусмотреть стимулирующие надбавки к должностным окладам водителей организаций, финансируемых из бюджета района в размере 100 % от должностного оклада.".