Қосшы қаласы мәслихаты шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 124/28-8 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосшы қаласы мәслихаты шешімінің күші жойылды деп танылсын:
"Ақмола облысы "Қосшы қаласы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Қосшы қаласы мәслихатының 2023 жылғы 5 шілдедегі № 35/6-8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 183931 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қосшы қаласы мәслихаты төрағасының м.а. Е.Ділдәбек

О признании утратившим силу решение маслихата города Косшы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 6 августа 2024 года № 124/28-8
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Косшы:
решение маслихата города Косшы "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Косшы" Акмолинской области" от 5 июля 2023 года № 35/6-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 183931).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и.о. председателя маслихата города Косшы Е.Дильдабек