2025-2027 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 155/36-8 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тайтөбе ауылының бюджет туралы тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 500,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 369,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 84 131,0 мың теңге;

О бюджете села Тайтобе на 2025-2027 годы
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 24 декабря 2024 года № 155/36-8
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Тайтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 96500,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 369,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84131,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 96 500,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Тайтөбе ауылының бюджет түсімдерінің құрамында қалалық бюджеттен 84131,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені ескерілсін.

2) затраты – 96500,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Тайтобе на 2025 год предусмотрена субвенция из городского бюджета в сумме 84131,0 тысяч тенге.