Кенттік су құбыры желілерін тарататын жер учаскелеріне құқықты белгілеу (қауымдық сервитут) шектеулі пайдалану туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы Тайтөбе ауылы әкімінің 2024 жылғы 10 мамырдағы № 01-06/28 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 19, 69 баптарына сәйкес, Қосшы қаласы Тайтөбе ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тайтөбе ауылындағы (кенттік су құбыры желілерін тарататын) сумен жабдықтау желілерін қайта жаңарту үшін ауданы 10,4802 га мемлекеттік меншіктегі жерлерге "Қосшы қаласының құрылыс бөлімі" ММ-не жер схемасына сәйкес жер учаскелеріне шектеулі пайдалану (қауымдық сервитут) құқығы берілсін.
2. "Қосшы қаласы Тайтөбе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қосшы қаласы Тайтөбе ауылы әкімдігінің интернет – ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
П.Досмағанбетов

Об установлении права ограниченного пользования (публичный сервитут) земельными участками для разводящих поселковых водопроводных сетей
Решение акима села Тайтобе города Қосшы Акмолинской области от 10 мая 2024 года № 01-06/28
В соответствии со статьями 19, 69 Земельного Кодекса Республики Казахстан, аким села Тайтобе города Косшы РЕШИЛ:
1. Установить право ограниченного пользования (публичный сервитут) земельными участками согласно прилагаемой схеме, в интересах ГУ "Отдел строительства города Косшы" для реконструкции сетей водоснабжения в селе Тайтобе (разводящие поселковые водопроводные сети), находящиеся в государственной собственности, площадью 10,4802 га.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Тайтобе города Косшы" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата села Тайтобе города Косшы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
П.Досмаганбетов