Аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 144 "2024 – 2026 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 тамыздағы № 248 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2024 − 2026 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 144 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 002 786,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 900 253 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 153 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 642 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 7 080 738,8 мың теңге;
2) шығындар – 9 652 674,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18 820 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 107 068 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 88 248 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 668 707,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 668 707,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 331 273 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 88 611,9 мың теңге;
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 426 046,4 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың төрағасы:
Б. Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2024 жылғы
22 тамыздағы № 248 шешіміне
қосымша
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2023 жылғы
26 желтоқсандағы №144
шешіміне 1 - қосымша
2024 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
2024 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 144 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2024 - 2026 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 22 августа 2024 года № 248
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 144 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 002 786,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 900 253 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 153 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 642 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 080 738,8 тысяч тенге;
2) затраты – 9 652 674,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 820 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 107 068 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 88 248 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 668 707,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 668 707,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 331 273 тысяч тенге;
погашение займов – 88 611,9 тысяч тенге;
7) используемые остатки бюджетных средств – 426 046,4 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Айтекебийского
районного маслихата:
Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 22 августа 2024
года № 248
приложение – 1 к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 26 декабря 2023
года № 144
Айтекебийский районный бюджет на 2024 год
Категория
Уточненный бюджет на 2024 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ