Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 112 "2024-2026 жылдарға арналған Ақай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 маусымдағы № 167 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 112 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақай ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 43 854,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 373,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 848 мың теңге;
трансферттер түсімі - 38 633 мың теңге;
2) шығындар – 43 990,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)- -135,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 135,9 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 112 "Об утверждении бюджета Акайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 18 июня 2024 года № 167
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 112 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 854,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 373,2 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 848 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 633 тысяч тенге;
2) затраты - 43 990,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета- -135,9 тыс тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 135,9 тыс тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;