Карантинді алу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Тоқмансай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 6 маусымдағы № 16 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37- бабы 3-тармағы, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы" ММ-нің басшысы Б.Хайтбаевтың 2024 жылғы 06 маусымдағы № 02-06-14/115 ұсынысы негізінде, Тоқмансай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алға ауданы Тоқмансай ауылдық округі Қайнар ауылындағы "Қасен" шаруа қожалығының мүйізді ірі қара малдарының арасында пастереллез жұқпалы ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізіліп, сынамалардың "теріс" нәтиже көрсетуіне байланысты карантин алынып тасталынсын.
2. Алға ауданы Тоқмансай ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 29 ақпандағы № 9 "Тоқмансай ауылдық округі "Қасен" шаруа қожалығында мүйізді ірі қара малдарының арасында пастереллез жұқпалы ауруының анықталуына байланысты карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Тоқмансай ауылдық
округінің әкімі
Ш. Ж. Кушкимбаев

О снятии карантина
Решение акима Токмансайского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 6 июня 2024 года № 16
В соответствии с пунктом 3, статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления Б. Хайтбаева руководителя ГУ "Алгинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 06 июнья 2024 года № 02-06-14/115, аким Токмансайского сельского округа РЕШИЛ:
1. В крестьянском хозяйстве "Касен" села Кайнар, Токмансайского сельского округа Алгинского района в связи с проведением комплексных ветеринарных меропрятий по ликвидации болезни пастереллезом среди крупного рогатого скота, снять карантин по результатам "отрицательной" пробы.
2. Признать утратившим силу решение акима Токмансайского сельского округа Алгинского района от 29 февраля 2024 года № 9 "Об установлении карантина в связи с выявлением заразной болезни пастереллеза среди крупного рогатого скота в крестьянском хозяйстве "Касен" Токмансайского сельского округа".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Токмансайского
сельского округа
Ш. Ж. Кушкимбаев