"2024-2026 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 112 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 121 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 112 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 205 424 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 51 547 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 133 377 мың теңге;
2) шығындар – 207 574 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 150 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 150 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 150 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
12 қаңтардағы № 121 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы № 112
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Қарауылкелді ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2022 года № 112
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 12 января 2024 года № 121. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Карауылкелдинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 112 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 205 424 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 133 377 тысяч тенге;
2) затраты – 207 574 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 150 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 150 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 150 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 12 января 2024
года № 121
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 28 декабря 2023
года № 112
Бюджет Карауылкелдинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ