"2024-2026 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 115 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 195 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 115 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 232 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 596 мың теңге;
2) шығындар – 39 065 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 833 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 833 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 833 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Сержан
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
6 қыркүйектегі № 195 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы № 115
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Қопа ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мыңтеңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І.КІРІСТЕР

О внесении изменении в решение "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 115
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 6 сентября 2024 года № 195. Прекращено действие в связи с истечением срока
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Копинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 115 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. "Утвердить бюджет Копинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 232 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 596 тысяч тенге;
2) затраты – 39 065 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 833 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 833 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 833 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Сержан
Приложения к решению
Байганинского районного
маслихата от 6 сентября 2024
года № 195
Приложения 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 28 декабря 2023
года № 115
Бюджет Копинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.ДОХОДЫ