Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 97 "2024-2026 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 маусымдағы № 141 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 97 "2024-2026 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 153 751,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 927 теңге;
трансферттер түсімі – 94 114,2 мың теңге;
2) шығындар – 164 315,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 564,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 564,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 564,3 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекенді абаттандыруға – 36 785 мың теңге;
жол белгілерін орнатуға –1446,2 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 97 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 12 июня 2024 года № 141
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 97 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иргизского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 751,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 927 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 94 114,2 тысяч тенге;
2) затраты – 164 315,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 564,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 564,3 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 564,3 тысячи тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Иргизского сельского округа на 2024 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
36 785 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов;
1 446,2 тысяч тенге - на установку дорожных знаков.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.