Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 99 "2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 186 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 4 қаңтардағы № 99 "2024-2026 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесений изменения в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 99 "Об утверждении бюджет Кызылжарского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2024 года № 186
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2024 года № 99 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2024-2026 годы" следующее изменение:
1. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.