Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 "2024-2024 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 149 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 шешіміне келесідей өзгерістермен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "57677" сандары "60677,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "51629,0" сандары "54629,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "57677,0" сандары "65859,8" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-5182,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "5182,8" сандарымен ауыстырылсын.
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"оның ішінде: бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5182,8 мың теңге.";
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.

О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 115 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2024 года № 149
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 115 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "57677,0" заменить цифрами "60677,0",
поступления трансфертов - цифры "51629,0" заменить цифрами "54629,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "57677,0" заменить цифрами "65859,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-5182,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "5182,8";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"в том числе: используемые остатки бюджетных средств 5182,8 тысяч тенге.".
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 149 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 149
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 115
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы