Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 119 "2024-2026 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 153 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Желтау ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 119 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "120903,0" сандары "113178,0" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "94031,0" сандары "91776,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "120903,0" сандары "118718,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы профициті – "0" саны "-5540,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру (профицитін пайдалану) – "0" саны "5540,6" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"оның ішінде:бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5540,6 мың теңге.".
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 119 "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 11 апреля 2024 года № 153
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Желтауского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 119 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "120903,0" заменить цифрами "113178,0",
в том числе:
поступления трансфертов – цифры "94031,0" заменить цифрами "91776,0";
в подпункте 2):
затраты – цифры "120903,0" заменить цифрами "118718,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифры "0" заменить цифрами "-5540,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифры "0" заменить цифрами "5540,6";
и дополнить абзацем следующего содержания:
" в том числе: используемые остатки бюджетных средств – 5540,6 тысяч тенге".
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2024 жылға арналған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілген субвенция көлемі – 40 943,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 153 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 1119 шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Желтау ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

"4. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме – 40943,0 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к Решению Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 153
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 119
Бюджет Желтауского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы