Қарғалы аудандық маслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 157 "2024-2026 жылдарға арналған Ш. Қалдаяқов ауылы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 қыркүйектегі № 209 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ш. Қалдаяқов ауылы бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 157 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ш.Қалдаяқов ауылы бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 46 506,8 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 4036 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер -1434 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 41036,8 мың теңге;
2) шығындар - 46 506,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар
бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитiн пайдалану) - 0 мың теңге." оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
6 қыркүйектегі № 209 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
11 сәуірдегі № 157 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Ш. Қалдаяқов ауылы бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 11 апреля 2024 года № 157 "Об утверждении бюджета села Ш. Калдаякова на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 6 сентября 2024 года № 209
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета села Ш. Калдаякова на 2024-2026 годы" 11 апреля 2024 года № 157 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ш. Калдаякова на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 46 506,8 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления- 4036 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -1434 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 41036,8 тысяч тенге;
2) затраты - 46 506,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета - 0 тысяч тенге,
в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 6 сентября
2024 года № 209
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 11 апреля 2024
года № 157
Бюджет села Ш. Калдаякова на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы