Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 "2024-2026 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 228 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 117 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 265279 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер 89 197 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 38 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 176 044 мың теңге;
2) шығындар 297 743,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредит беру 0 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) -32464,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 32464,6 мың теңге;
оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 32464,6 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
7 қазандағы № 228 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы №117
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменения в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 7 октября 2024 года № 228. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 117 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бадамшинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 265 279 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 89 197 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 38 тысяч тенге;
поступления трансфертов 176 044 тысяч тенге;
2) затраты 297 743,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -32464,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 32464,6 тысяч тенге;
в том числе: используемые остатки бюджетных средств 32464,6 тысяч тенге.
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 7 октября 2024
года № 228
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 29 декабря 2023
года № 117
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы