Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 122 "2024-2026 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қазандағы № 233 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Степной ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 122 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Степной ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50569,8 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5944 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 289 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44336,8 мың теңге;
2) шығындар – 53492,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
оның ішінде:
қаржы активтер сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -2922,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 2922,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2922,6 мың теңге.".
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімінің шешімі негізінде айқындалады."
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
7 қазандағы № 233 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2023жылғы
29 желтоқсандағы № 122
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Степной ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 122 "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 7 октября 2024 года № 233. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Степного сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 122 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Степного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 50569,8 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления - 5944 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 289 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44336,8 тысяч тенге;
2) затраты – 53492,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2922,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2922,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2922,6 тысяч тенге.".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
освещение улиц в населенных пунктах;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа."
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 7 октября 2024
года № 233
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 29 декабря 2023
года № 122
Бюджет Степного сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы