Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 "2024-2026 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 243 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 115 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63198,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6048 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 57150,6 мың теңге;
2) шығындар – 68381,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -5182,8" мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 5182,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –5182,8 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 115 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 ноября 2024 года № 243
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 115 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алимбетовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 63198,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6048 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57150,6 тысяч тенге;
2) затраты – 68381,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5182,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5182,8 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 5182,8 тысяч тенге.".
2. Приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.