Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 "2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 244 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 116 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округі бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95799,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7428,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 88371,3 мың теңге;
2) шығындар – 98959,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) - -3160,5" мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - 3160,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3160,5 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 қарашадағы № 244 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 116
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 116 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 ноября 2024 года № 244. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 116 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ащылысайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 95799,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7428,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88371,3 тысяч тенге;
2) затраты – 98959,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3160,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3160,5 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 3160,5 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 27 ноября
2024 года № 244
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 29 декабря
2023 года № 116
Бюджет Ащылысайского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы