Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 149 "2024-2026 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 184 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 149 "2024-2026 жылдарға арналған И. Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы " шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакция жазылсын:
1) кірістер- 50 861,0 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 15 613.0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн
түсiмдер бойынша - 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 35 248.0 мың теңге;
2) шығындар –50 861.0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023года № 149 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Билтабанова на 2024-2026 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 28 июня 2024 года № 184
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 149 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И.Билтабанова на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1) доходы - 50 861.0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 15 613.0тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов - 35 248.0 тысяч тенге;
2) затраты - 50 861.0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ерғалиев
Қобда аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Кобдинского
районного маслихата
Ж. Ергалиев
Приложение к решению
Кобдинского районного