Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 148 "2024-2026 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 215 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 148 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Бегалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 268,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 168,0 мың теңге;
2) шығындар – 44 959,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

Об внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 148 "Об утверждении бюджета Бегалинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2024 года № 215
Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бегалинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 148, следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бегалинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 268,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 168,0 тысяч тенге;
2) затраты – 44 959,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;