Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 143 "2024-2026 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қыркүйектегі № 220 шешімі
ШЕШТІ: 1. Қобда аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған И. Құрманов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 143 шешіміне мынандай өзгерістер енгізілсін:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылғы мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 188 271 мың теңге:
салықтық түсімдер - 2 043 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 186 228 мың теңге;
2) шығындар – 189 558 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1287 мың теңге.

О внесении изменений в решение Қобдинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 143 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2024-2026 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 24 сентября 2024 года № 220
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа имени И. Курманова на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 143 следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени И.Курманова на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 188 271 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 043 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 186 228 тысяч тенге;
2) затраты – 189 558 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 287 тысяч тенге.