Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 сәуірдегі № 110 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 56 522 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 197 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 57 017,1 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 11 058 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 40 611 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 452 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 809 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 42 163,9 мың теңге;";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 5 390 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 318 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 205 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 113 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 43 692 мың теңге;";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 38 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 82 814 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 499 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 209 мың теңге;
трансферттер түсімі – 72 106 мың теңге;";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 89 033,8 мың теңге;";
15 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2024 жылға арналған Жайсан ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 144 мың теңге сомасында ескерілсін.";
17 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 80 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 16 апреля 2024 года № 110. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 80 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 56 522 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 171 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 197 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 57 017,1 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 11 058 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 40 611 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 452 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 809 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 42 163,9 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 5 390 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 318 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 205 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 113 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 43 692 тысяч тенге;";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета, в сумме – 38 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 82 814 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 499 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 209 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 106 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 89 033,8 тысяч тенге;";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета, в сумме – 144 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 17 изложить в новой редакции:

"1) кірістер – 92 533 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 88 533 мың теңге;";
17 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 93 738,3 мың теңге;";
19 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. 2024 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 73 мың теңге сомасында ескерілсін.";
20 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2024 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 49 979 мың теңге сомасында ескерілсін.";
21 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 47 016 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 270 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 746 мың теңге;";
21 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 52 642,7 мың теңге;";
24 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 45 627 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 478 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 149 мың теңге;";
24 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 56 263,5 мың теңге;";
24 тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 636,5 мың теңге;";
24 тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 636,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 636,5 мың теңге.";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 40 810 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 430 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 380 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 41 579,2 мың теңге;";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 702 515 мың теңге:
салықтық түсімдер – 117 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 584 007 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 741 591,9 мың теңге;";
33 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2024 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 497 551 мың теңге сомасында ескерілсін.";
34 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 56 284 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 134 мың теңге;";
34 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 57 409,7 мың теңге;";
37 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

"1) доходы – 92 533 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88 533 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 17 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 93 738,3 тысяч тенге;"
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета, в сумме – 73 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 49 979 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 21 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 47 016 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 270 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 746 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 21 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 52 642,7 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 24 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 45 627 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 478 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 149 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 24 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 56 263,5 тысяч тенге;";
подпункт 5) пункта 24 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -10 636,5 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 24 изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 636,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 636,5 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 40 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 430 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 380 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 41 579,2 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 702 515 тысяч тенге:
налоговые поступления – 117 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 584 007 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 741 591,9 тысяч тенге;";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 497 551 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 34 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 56 284 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 134 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 34 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 57 409,7 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 37 изложить в новой редакции:

"1) кірістер – 502 212 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 779 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 659 мың теңге;
трансферттер түсімі – 483 774 мың теңге;";
37 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 504 240,1 мың теңге;";
40 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2024 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 52 836 мың теңге сомасында ескерілсін.";
41 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 75 345 мың теңге:

"1) доходы – 502 212 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 779 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 659 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 483 774 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 37 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 504 240,1 тысяч тенге;";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 52 836 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 41 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 75 345 тысяч тенге:

салықтық түсімдер – 7 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 66 754 мың теңге;";
41 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 76 284,1 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 1, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

налоговые поступления – 7 091 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 754 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 41 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 76 284,1 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.