Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 маусымдағы № 133 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 131 522 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 125 197 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 132 017,1 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 86 058 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 78 812 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 499 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 209 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 104 мың теңге;";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 85 031,8 мың теңге;";
16 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2024 жылға арналған Жайсан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 15 890 мың теңге сомасында ескерілсін.";
17 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 51 545,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 545,7 мың теңге;";
17 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 52 751 мың теңге;";
20 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2024 жылға арналған Қаратоғай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 8 991,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
21 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 49 210 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 532 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 678 мың теңге;";
21 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 54 836,7 мың теңге;";
27 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 510 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 130 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 380 мың теңге;";
27 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 80 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 25 июня 2024 года № 133. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 80 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 131 522 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 171 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 125 197 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 132 017,1 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 86 058 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 78 812 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 499 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 209 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 104 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 85 031,8 тысяч тенге;";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 15 890 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 17 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 51 545,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 545,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 17 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 52 751 тысяч тенге;";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть в бюджете Каратогайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 8 991,7 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 21 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 49 210 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 532 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 678 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 21 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 54 836,7 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 27 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 510 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 130 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 380 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 27 изложить в новой редакции:

"2) шығындар – 42 279,2 мың теңге;";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 681 343 мың теңге:
салықтық түсімдер – 117 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 562 835 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 720 419,9 мың теңге;";
33 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2024 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 476 379 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 497 991 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 779 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 659 мың теңге;
трансферттер түсімі – 479 553 мың теңге;";
37 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 500 019,1 мың теңге;";
40 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2024 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 48 615 мың теңге сомасында ескерілсін.";
41 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 67 745 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 154 мың теңге;";
41 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 68 684,1 мың теңге;";
44 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. 2024 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 10 400 мың теңге сомасында ескерілсін.";
45 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 32 512 мың теңге:
салықтық түсімдер – 6 003 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 509 мың теңге;";
45 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 33 370,8 мың теңге;";
48 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. 2024 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі - 1617 мың теңге сомасында ескерілсін.";

"2) затраты – 42 279,2 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 681 343 тысяч тенге:
налоговые поступления – 117 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 562 835 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 720 419,9 тысяч тенге;";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 476 379 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 37 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 497 991 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 779 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 659 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 479 553 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 37 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 500 019,1 тысяч тенге;";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 48 615 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 41 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 67 745 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 091 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 154 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 41 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 68 684,1 тысяч тенге;";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Учесть в бюджете Танирбергенского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 10 400 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 45 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 32 512 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 003 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 509 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 45 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 33 370,8 тысяч тенге;";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 1 617 тысяч тенге.";