Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 қарашадағы № 154 шешімі
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 132 188 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 305 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 125 729 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 132 683,1 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 86 590 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 43 097 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 350 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 452 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 295 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 44 649,9 мың теңге;";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 876 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 45 592 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 249 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 343 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 47 966 мың теңге;";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 352 мың теңге сомасында ескерілсін.";
13 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 80 959 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 646 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 209 мың теңге;
трансферттер түсімі – 68 104 мың теңге;";
13 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 87 178,8 мың теңге;";
17 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 69 845,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 845,7 мың теңге;";
17 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 71 051 мың теңге;";
20 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 80 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 ноября 2024 года № 154
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 80 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 132 188 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 305 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 125 729 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 132 683,1 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 86 590 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 43 097 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 350 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 452 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 295 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 44 649,9 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 7 876 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 45 592 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 343 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 47 966 тысяч тенге;";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 6 352 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 13 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 80 959 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 646 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 209 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 104 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 13 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 87 178,8 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 17 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 69 845,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 845,7 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 17 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 71 051 тысяч тенге;"
пункт 20 изложить в новой редакции: