Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 желтоқсандағы № 164 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 80 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 126 480 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 305 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 021 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 126 975,1 мың теңге;";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 80 882 мың теңге сомасында ескерілсін.";
5 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 41 520 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 990 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 452 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 078 мың теңге;";
5 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 43 072,9 мың теңге;";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 659 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 45 526 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 249 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 277 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 47 900 мың теңге;";
12 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024 жылға арналған Байторысай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 6 286 мың теңге сомасында ескерілсін.";
21 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 49 203 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 532 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41 671 мың теңге;";
21 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 54 829,7 мың теңге;";
23 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2024 жылға арналған Қарашай ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 83 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 754 595 мың теңге:

О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 80 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 19 декабря 2024 года № 164. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 80 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 126 480 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 305 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 021 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 126 975,1 тысяч тенге;";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 80 882 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 41 520 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 990 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 452 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 078 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 43 072,9 тысяч тенге;";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 7 659 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 45 526 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 249 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 277 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 47 900 тысяч тенге;";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть в бюджете Байторысайского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 6 286 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 21 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 49 203 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 532 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 671 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 21 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 54 829,7 тысяч тенге;";
пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Учесть в бюджете Карачаевского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета, в сумме – 83 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 30 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 754 595 тысяч тенге:

салықтық түсімдер – 113 914 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 126 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 619 555 мың теңге;";
30 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 793 671,9 мың теңге;";
33 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2024 жылға арналған Мәртөк ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 453 099 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 506 003 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 999 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 191 мың теңге;
трансферттер түсімі – 482 768 мың теңге;";
37 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 508 031,1 мың теңге;";
39 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"39. 2024 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 54 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2024 жылға арналған Сарыжар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 51 828 мың теңге сомасында ескерілсін.";
45 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 39 169 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 041 мың теңге;";
45 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 40 027,8 мың теңге;";
48 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. 2024 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі – 7 149 мың теңге сомасында ескерілсін.";

налоговые поступления – 113 914 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 126 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 619 555 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 30 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 793 671,9 тысяч тенге;";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Учесть в бюджете Мартукского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 453 099 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 37 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 506 003 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 045 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 999 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 191 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 482 768 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 37 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 508 031,1 тысяч тенге;";
пункт 39 изложить в новой редакции:
"39. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из республиканского бюджета, в сумме – 54 тысячи тенге.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Учесть в бюджете Сарыжарского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 51 828 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 45 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 39 169 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 041 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 45 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 40 027,8 тысяч тенге;";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2024 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 7 149 тысяч тенге.";