Қандыағаш қаласының атауы жоқ құрамдас бөліктеріне атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 293 қаулысы және Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 тамыздағы № 263 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6, 31- баптарына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 12 - бабына, Қандыағаш қаласы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастикалық комиссиясының 2022 жылғы 20 шілдедегі № 2 және 2023 жылғы 17 мамырдағы № 1 қорытындылары негізінде, Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қандыағаш қаласының келесідей атауы жоқ көшелеріне және саябақтарына атаулар берілсін:
атауы жоқ көшеге - Балуан Шолақ көшесі;
атауы жоқ көшеге - Сайым Балмұқанов көшесі;
атауы жоқ көшеге - Әлихан Бөкейхан көшесі;
атауы жоқ саябаққа - Мәңгілік Ел саябағы;
атауы жоқ саябаққа - Анаға тағзым саябағы;
атауы жоқ саябаққа - Бақытты бала саябағы;
атауы жоқ саябаққа - Жауынгерлер саябағы;
атауы жоқ саябаққа - Батырлар саябағы.
2. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысының және мәслихатының шешімінің орындалуын бақылау Ақтөбе облысының Мұғалжар ауданы әкімінің осы сала бойынша жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы бірлескен әкімдіктің қаулысы және мәслихаттың шешімі олардың алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі Д. Ж. Ермағанбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Д. Кадралин

О присвоении наименований безымянным составным частям города Кандыагаш
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 29 августа 2024 года № 293 и решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 29 августа 2024 года № 263
В соответствии со статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения города Кандыагаш и на основании заключений областной ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 20 июля 2022 года № 2 и от 17 мая 2023 года № 1 акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам и паркам
города Кандыагаш:
безымянной улице – улицу Балуан Шолақ;
безымянной улице – улицу Сайым Балмұқанов;
безымянной улице – улицу Әлихан Бөкейхан;
безымянному парку – парк Мәңгілік Ел;
безымянному парку – парк Анаға тағзым;
безымянному парку – парк Бақытты бала;
безымянному парку – парк Жауынгерлер;
безымянному парку – парк Батырлар.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района Актюбинской области.
3. Настоящее совместное постановление акимата и решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района Д. Ж. Ермаганбетов
Председатель маслихата
Мугалжарского района
Б. Д. Кадралин