Мұғалжар аудандық маслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 156 "2024-2026 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 190 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы №156 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 226 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –5 563 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 280 мың теңге;
2) шығындар – 106 548 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -322 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 322 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –322 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Кадралин
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
12 сәуірдегі № 190 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
8 қаңтардағы № 156 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Еңбек ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 8 января 2024 года № 156 "Об утверждении бюджета Енбекского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 12 апреля 2024 года № 190
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Енбекского сельского округа на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 156 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 226 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 383 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 563 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 280 тысяч тенге;
2) затраты – 106 548 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 322 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 322 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Кадралин Б.
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 12 апреля 2024
года № 190
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 8 января 2024 года
№ 156
Бюджет Енбекского сельского округа на 2024 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование