Мұғалжар аудандық маслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 149 "2024-2026 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 шілдедегі № 246 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 149 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 144 636 мың теңге:
салықтық түсімдер – 404 935 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 535 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 530 мың теңге;
трансферттер түсімі – 694 636 мың теңге;
2) шығындар – 1 211 614,3 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 978,3 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 8 января 2024 года № 149 "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2024-2026 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 24 июля 2024 года № 246
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Кандыагаш на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 149 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Кандыагаш на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 144 636 тысяч тенге:
налоговые поступления – 404 935 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 535 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 43 530 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 694 636 тысяч тенге;
2) затраты – 1 211 614,3 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -66 978,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 978,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 978,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б. Кадралин
Мұғалжар аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша
2024 жылға арналған Қандыағаш қаласының бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 66 978,3 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 978,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Б. Кадралин
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата № 149 от 8 января
2024
Бюджет города Кандыагаш на 2024 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование