Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 155 "2024-2026 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 шілдедегі № 250 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 155 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Егіндібұлақ ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 137 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 600 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 537 теңге;
2) шығындар – 90 439,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -302,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 302,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 302,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 8 января 2024 года № 155 "Об утверждении бюджета Егиндыбулакского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 24 июля 2024 года № 250
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Егиндыбулакского сельского округа на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 155 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Егиндыбулакского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 137 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 600 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 537 тысяч тенге;
2) затраты – 90 439,2 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -302,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 302,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетныхсредств – 302,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.