Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 151 "2024-2026 жылдарға арналған Жем қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қазандағы № 276 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Жем қаласының бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 8 қаңтардағы № 151 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жем қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 413 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 749 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 064 мың теңге;
2) шығындар – 94 112,8 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -699,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –699,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –699,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихат төрағасы
К. Ермағамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
__________________ №___
шешіміне қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
8 қаңтардағы № 151 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған Жем қаласының бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 8 января 2024 года № 151 "Об утверждении бюджета города Жем на2024-2026 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 18 октября 2024 года № 276
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Жем на 2024-2026 годы" от 8 января 2024 года № 151 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жем на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 413 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 749 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 064 тысяч тенге;
2) затраты –94 112,8 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -699,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–
699,8 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 699,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Ермагамбетов К.
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от "18" октября 2024
года № 276
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 8 января 2024 года
№ 151
Бюджет городе Жем на 2024 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование