Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 145 "2024–2026 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 маусымдағы № 212 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 145 "2024–2026 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 245 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 396 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 78 274 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 32 782 мың теңге;
2) шығындар – 85 691,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -446,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 446,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 446,2 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Кеңестуы ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 45 365 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансфеттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансфеттердің аталған сомаларын бөлу Кеңестуы ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 145 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2024–2026 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 26 июня 2024 года № 212. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 145 "Об утверждении бюджета Кенестуского сельского округа на 2024–2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенестуского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 245 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 375 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 396 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78 274 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 32 782 тысяч тенге;
2) затраты – 85 691,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -446,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –446,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 446,2 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Кенестуского сельского округа в 2024 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 45 365 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Кенестуского сельского округа.".