Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 148 "2024–2026 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 254 шешімі
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 148 "2024–2026 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 532 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 711,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 309 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 569,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 942 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 5 872 мың теңге;
2) шығындар – 73 933 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 401 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 401 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 – қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 148 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2024–2026 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 22 ноября 2024 года № 254
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 148 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2024–2026 годы" следующее изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саркульского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 532 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 711,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 309 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 569,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 942 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 5 872 тысяч тенге;
2) затраты – 73 933 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 401 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 401 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8401 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.