Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 151 "2024–2026 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 257 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 151 "2024–2026 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024–2026 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 384 550 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 128 257 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 206 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 849 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 245 238 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 30 267 мың теңге;
2) шығындар – 386 689,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 тенге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 733,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 733,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 733,1 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 214 556 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Шұбарқұдық ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 – қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 151 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2024–2026 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 22 ноября 2024 года № 257. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 151 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2024–2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 384 550 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 128 257 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 206 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 849 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 245 238 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 30 267 тысяч тенге;
2) затраты – 386 689,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 733,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 733,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 733,1 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Шубаркудыкского сельского округа на 2024 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 214 556 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Шубаркудыкского сельского округа."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.