Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 92 "2024 - 2026 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 135 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ойыл аудандық бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 92 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 21 декабря 2023 года № 92 "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2024-2026 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 6 мая 2024 года № 135
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уилского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении Уилского районного бюджета на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 92 следующее изменение:
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

214 345
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
23 710
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
78 925
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағыөзге де қызметтер
69 617
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69 617
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 535
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
951
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 126
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21 005
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
435 928
1
Тұрғын үй шаруашылығы
347 840
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
347 840
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
254 300
008
Мемлекеттік тұрғын үйқорын сақтауды ұйымдастыру
800
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
52 000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 580
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
39 160
2
Коммуналдық шаруашылық
88 088
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушыларкөлігі және автомобиль жолдары бөлімі
88 088
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
16 070
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
8 120
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
63 898
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
411 616
1
Мәдениет саласындағы қызмет
144 904
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі
144 904
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
144 904
2
Спорт
12 855
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі

214 345
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
23 710
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
78 925
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
69 617
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33 535
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
951
021
Капитальные расходы государственного органа
9 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5 126
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21 005
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
435 928
1
Жилищное хозяйство
347 840
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
347 840
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
254 300
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
800
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
52 000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 580
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
39 160
2
Коммунальное хозяйство
88 088
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88 088
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
16 070
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8 120
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
63 898
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
411 616
1
Деятельность в области культуры
144 904
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
144 904
009
Поддержка культурно-досуговой работы
144 904
2
Спорт
12 855
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)