Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 101 "2024-2026 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 154 шешімі
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 101 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 921 396 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 187 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 713 996 мың теңге;
2) шығындар – 16 033 901,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 158 658 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 197 336 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 38 678 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 101 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2024-2026 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 4 апреля 2024 года № 154
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 101 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 921 396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 187 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 713 996 тысяч тенге;
2) затраты – 16 033 901,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 158 658 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 197 336 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 38 678 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 271 163,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 271 163,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 197 336 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 38 678 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 112 505,6 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э. Б. Болатов

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 271 163,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
2 271 163,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 197 336 тысяч тенге;
погашение займов – 38 678 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 112 505,6 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Болатов Э. Б.