Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 119 "2024-2026 жылдарға арналған Аққұдық ауылының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 161 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық маслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Аққұдық ауылының бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 119 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Аққұдық ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 394 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 354 мың теңге;
2) шығындар – 42 794 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 400 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 400 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 119 "Об утверждении бюджета села Аккудык на 2024-2026 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 15 апреля 2024 года № 161. Прекращено действие в связи с истечением срока
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета села Аккудык на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 119 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Аккудык на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 42 394 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 354 тысяч тенге;
2) затраты – 42 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
400 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 400 тысяч тенге.".