Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 117 "2024-2026 жылдарға арналған Абай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 17 маусымдағы № 190 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсанындағы № 117 "2024-2026 жылдарға арналған Абай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Абай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 465 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 230 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 71 235 мың теңге;
2) шығындар – 86 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 500 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 500 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении бюджета Абайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 17 июня 2024 года № 190. Прекращено действие в связи с истечением срока
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Абайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 117 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 465 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 230 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 71 235 тысяч тенге;
2) затраты - 86 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 500 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 500 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;