Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 177 "2024-2026 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 216 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 177 "2024-2026 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының "2024-2026 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мөңке би ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 45531,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2426,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 80,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43025,2 мың теңге;
2) шығындар – 47872,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2341,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2341,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2341,2 мың теңге.
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 42952,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Мөңке би ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
15 наурыздағы № 216 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 177
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Мөңке би ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 177 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 15 марта 2024 года № 216. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 177 "Об утверждении бюджета Монкебийского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2024-2026 годы", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Монкебийского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45531,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2426,0 тысяч тенге;
доходы от продажи основного капитала - 80,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 43025,2 тысяч тенге;
2) затраты - 47872,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2341,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2341,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2341,2 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 42952,2 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима Монкебийского сельского округа.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 15 марта 2024 года
№ 216
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря 2023
года № 177
Бюджет Монкебийского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы