Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 178 "2024-2026 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 тамыздағы № 302 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 178 "2024-2026 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тоғыз ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 61186,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2906,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –58280,0 мың теңге;
2) шығындар – 61436,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -250,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 250,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 250,8 мың теңге.",
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 58280,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферт түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферт сомасын бөлу Тоғыз ауылдық округ әкімі шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Бигеев
Шалқар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
6 тамыздағы № 302 шешіміне
қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
29 желтоқсандағы № 178
шешіміне 1 қосымша
2024 жылға арналған Тоғыз ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 178 "Об утверждении бюджета Тогызского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2024 года № 302
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 178 "Об утверждении бюджета Тогызского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тогызского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 61186,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2906,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 58280,0 тысяч тенге;
2) затраты - 61436,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -250,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 250,8 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тенге;
погашение долга – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 250,8 тысяч тенге.",
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 58280,0 тысяч тенге.
Распределение суммы целевого текущего трансферта определяется на основании решения акима Тогызского сельского округа."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 6 августа
2024 года № 302
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 29 декабря
2023 года № 178
Бюджет Тогызского сельского округа на 2024 год
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы